خدمات آتش نشانی

                                                 سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق، تجحیزات آتش نشانی

                                                                                         

                                                                               ( مشاوره، طراحی، اجرا، تامین و نگه داری )

 

سیستم های اعلام حریق

سیستم های هشدار دهنده اعلام حریق این روزها در کلیه اماکن خصوصی و عمومی نظیر منازل مسکونی ساختمان های تجاری و اداری و همچنین ساختمانهای دولتی جزو یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی و حفاظتی محسوب می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند . استفاده از این سیستمها باعث می شود تا خسارتهای ناشی از حریق به حداقل رسیده و در هنگام بروز حریق از خسارتهای جانی و مالی گسترده جلوگیری به عمل آید .

در اجرای سیستم اعلام حریق از دتکتورهای حرارتی و دودی، شصتی های هشدار دهنده و آژیرهای هشدار دهنده استفاده می شود که به پنل کنترل متصل می شود.

 

سیستم های اطفاء حریق

سیستم اطفاء حریق علاوه بر ساختمان ها و پارکینگ ها در کارخانجات ، انبارها ، چاپخانه ها ، کارگاه ها ، بانک ها و... نیز کاربرد ویژه ای دارد. علاوه بر سیستم های هشدار دهنده حریق (اعلام حریق) برای کاهش خسارات احتمالی از وقوع آتش سوزی می بایست از سیستم های اطفاء حریق نیز استفاده شود. شرکت فروزشگر گاز روشن ضمن ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان با در اختیار داشتن کادر اجرایی متخصص و باتجربه حفاظت از اماکن مسکونی و تجاری شما را در برابر انواع آتش سوزی با عقد قراردادهای طراحی و نصب و تجحیز و نگهداری از سیستم ها به عهده می گیرد .

در اجرای سیستم های اطفاء حریق از فایل باکس ها و اسپلینگر ها استفاده می شود که به تعداد مشخص شده و تعیین شده طبق نقشه استاندارد مصوب گردیده سازمان اجرا می گردد.

 

تجحیزات آتش نشانی

بخش بزرگی از فعالیت های شرکت مهندسی ایمن تیار به طراحی و تولید تجهیزات مخصوص آتش نشانی و محافظت در برابر حریق باز می گردد. این تجهیزات دارای گستردگی بسیار و کاربردهای گوناگونی هستند. تجهیزات آتش نشانی و اطفاء حریق شرکت مهندسی ایمن تیار به چندین گروه کلی تقسیم بندی می شوند :

 

  • شیرهای آتش نشانی – هایدرانت
  • شیرهای آتش نشانی زمینی- لندینگ ولو
  • شیرهای ایستگاهی – پست ولو
  • شیرهای سیامی
  • یورک
  • فلوسوئیچ
  • مانومتر
  • پوستر پمپ
  • مخازن ذخیره آب

 

تامین نگه داری

تامین نگه داری که یکی از ملزومات تائیدیه سازمان آتش نشانی می باشد باعث بالا بردن ضریب ایمنی در هنگام وقوع آتش سوزی است که به صورت بازدید ماهانه از تآسیسات آتش نشانی هر پروژه صورت می پذیرد.