درباره ما

 

شرکت فروزشگر گاز روشن

سل تاسیس : 1371

شماره ثبت : 112874

شماره نظام مهندسی : 01048010860

 

شرکت مهندسي فروزشگر گاز روشن در سال 1371 به منظور ارائه خدمات مشاوره در امور مهندسي تاسیسات گاز و آتش نشانی ، تأسيس گرديد و اكنون يكي از شركتهاي مستقل عمده (طراز اول) در زمينه مشاوره مهندسي تاسیسات  مي باشد.

این مجموعه با بیش از 27 سال سابقه کار در امور فنی اجرای لوله کشی گاز و اجرای تفکیک واحد و اصلاح واحد و مجری سیستم های آتش نشانی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر تهران می باشد، اين مهندسين سازمان نظام مهندسی كشور داراي تأييديه تشخيص صلاحيت بعنوان شركت مهندسين مشاور متخصص در اجرای لوله کشی گاز صنعتی، تجاری ، خانگی و مجری سیستم های آتش نشانی شامل : مشاوره طراحی ، و نظارت ، اجرا ، تامین نگهداری و نقشه برداری  و همچنين عضو جامعه مهندسان مشاور ايران ميباشند.

شرکت فروزشگر گاز روشن با ارائه خدمات به صورت مجازی قصد دارد که قدمی در جلوگیری از ارائه خدمات نادرست و پرهزینه توسط تعمیرکاران مبتدی و سودجو بردارد و هزینه مشتریان را به حداقل و رضایت شما عزیزان را به حداکثر برساند. شرکت فروزشگر گاز روشن ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

 

کادر اصلی شرکت فروزشگر گاز روشن

نام و نام خانوادگیسمت
علی عبداللهیمدیر عامل
اسماعیل ارکیانرئیس هیات مدیره
ریحانه صمدیمدیر امور قرار دادها
مسعود آشوریکارشناس طراحی
مهناز نور محمدیکارشناس دفتری
رضا قائم مقامیسرپرست امور فنی